107 днів війни принесли нашій землі масові руйнування, смерть і страждання.

 

Жахливі наслідки боїв: зруйновані будинки, дитсадки, школи, лікарні та велика кількість об’єктів критичної інфраструктури.

 

Голова ГО «Надія Є» та засновник РЕЛІГІЙНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ «УКРАЇНСЬКА ЦЕРКВА ХРИСТИЯН ВІРИ ЄВАНГЕЛЬСЬКОЇ «ЖИВА ВОДА» МІСТА БАШТАНКА» Віталій, надає допомогу та притулок для внутрішньо переміщених осіб з початку війни.

 

У перші дні війни центр прийняв сотні людей: людей похилого віку, жінок і дітей, які втекли з окупованих територій і залишалися в укриттях, поки не прийняли рішення відійти далі від бойових дій. Одночасно центр міг вмістити до 300 осіб, яких через брак приміщень доводилося розміщувати на поверсі та в коридорах.

 

Більшість людей протягом останніх двох місяців залишалися на заході України, але зараз вони хочуть бути ближче до своїх домівок, бо всі мають надію, що села скоро будуть звільнені. Зараз вони розміщені в школах і дитсадках, але восени їм буде нікуди подітися.

 

Віталій вирішив відремонтувати останній поверх уже існуючої будівлі, яку планують використовувати цілорічно через відсутність постійного житла для людей, які через війну втратили житло та були змушені залишити місце проживання.

 

Наразі притулок будують виключно прості селяни, постійного фінансування немає. Навколо завжди є люди, які беруть участь у трудових справах.

 

Проект «Зимовий притулок для ВПО. Баштанка» очолив Віталій та його команда та курируватиме наша команда БО БФ  «РАНОК ВІДРОДЖЕННЯ».

 

Кожен з Вас може долучитися до підтримки данного проекту.